Platonická láska

3. října 2014 v 14:54 | Kukka |  Témata týdne
Ách-tak na toto téma týdne jsem už dlouho čekala! Víte, poslední dobou nemám na blogování vůbec čas, a když bych si ho našla, neměla bych o čem psát. Ale tento týden je tu takové skvělé téma a tak jsem si řekla, že musím tuto příležitost chytnout za pačesy a něco k tomu napsat.
Platonickou láskou si procházím skutečně velmi, VELMI! často. Je to smutné, ale je to tak. Někdy se mi stává, že jdu po ulici a najednou vidím tak hezkého kluka, že jsem schopná se do něj "zamilovat" do deseti sekund. Podobné věci se mi ale nestávají jen na ulicích. Pravdou je, že většina mých platonický lásek je ze školy.
Možná, že zažíváte něco podobného, jako já. Teď se mi například líbí kluk pravděbodobně z maturitního ročníku. On po mně také pokukuje. Problém ale je, že se vůbec neznáme. Vždyť já si ani nejsem jistá, do kterého ročníku vlastně chodí! A další věc-dle mého názoru by bylo dost podivné si v mém věku (15 let) nabrnknout někoho, komu je 18. Tři roky nejsou v pozdějším životě moc, ale v pubertě podle mě je.
Jestli Vás ale zajímají zamilování do nějaké veřejně znamé osobnosti, typu "ten herec je prostě boží a slyšela jsem, že je to pěkný vtipálek" , tak Vám mohu poskytnout mé zkušenosti i z tohoto pole platonické lásky.
Byla jsem zamilovaná například do Jamese McAvoye, Sherlocka (myslím tím postavu, ne herce :), Davida Habluetzla (švýcarského snowboardisty) a do nespočet dalších (na které si už ani nevzpomínám :) .
Takže platonickou lásku prožívám téměř dnes a denně. A jak jste na tom vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 3. října 2014 v 18:59 | Reagovat

Taky jsem "platonická-láska-běhna", aneb platonická láska skoro dnes a denně. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama