Výběr destinace

11. července 2014 v 11:24 | Kukka |  Ostatní :)
Hojky lidičkové!
Je tu období letních dovolených a já jsem byla rodinou demokraticky vybrána (mamka:Prostě vyber nějaký zájezd, který by byl levnější než částka xxx. Já na to nemám čas, náladu ani nervy, a nikdo jiný, kdo by to vybral tady není.) k tomu, abych vybrala nějaký zájezd. Je pravda, že mi mamka zadala pá krtitérií, podle kterých se mám řídit (cena, termín, typ dopravy a hlavně aby to byla dovolená u moře a ne nějaký poznávací zájezd!), ale jinak mi žádná další vodítka nedala. A já sama nevím, kam bych chtěla jet. Ano, jsou tu destinace, které jsem si ze seznamu vyškrtla zcela určitě (Slovinsko, Černá Hora, Albánie, Chorvatsko-mám totiž takový pocit, že pokud zrovna v Chorvatsku nejste v Pule nebo u Dubrovníku, nemáte šanci obdivovat žádnou historii a jediné, co tam máte je moře a promenády-což platí asi i o těch zemích dříve vyřčených-jsem totiž obdivovatelka historie a na dovolené bych si chtěla vyčlenit alespoň jeden den pro nějaké památky) dále je vyškrtnutý i Egypt, Tunisko a Maroko (je pravda, že i toto stanovisko mi dala najevo mamka, v závěsu jsou tyto země následovány Tureckem).
To znamená, že si mohu vybírat z Portugalska (tam bych jela do Algarve), Španělska (asi Costa Brava), Itállie (hlavně ne severo-východ!) a konečně Řecko. A vzhledem k tomu, že jsem v Řecku byla již třikrát a nikdy mě nezklamalo, asi si jej vyberu i tentokrát. U toho mám ale lehké dilema-na jaký ostrov jet? Byla jsem pouze na Zakhyntu a dvakrát na Rhodu, takže mám opět širokou paletu výběru z řeckých ostrovů. O tom ale bude další článek... :)
Budu ráda, když vyjádříte svůj názor k výše zmíněným destinacím! Snad mi to pomůže při výběru ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evil-ash evil-ash | Web | 21. července 2014 v 13:41 | Reagovat

Byla jsem na Rhodosu a paráda, dost levně jsme si tam půjčili auto a celý ostrov si objeli se zastávkama na zajímavých místech :) Jinak v Egyptě je to važně jen o koupání a smlouvání u stánků se suvenýry,památky jsou většinou hodně daleko.;)Přeju hezké vybírání;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama